Zmiany w składzie zarządu Związku Futbolu Amerykańskiego w Polsce

Wraz z końcem września bieżącego roku z zarządem Związku Futbolu Amerykańskiego w Polsce żegna się Bartosz Zbroja, który pełnił funkcję wiceprezesa ds. szkolenia. Wolne miejsce w pięcioosobowych władzach ZFAP zajmie wchodząca wcześniej w skład komisji dyscyplinarnej, Olga Hertel.

„Olga jest osobą wszechstronną, doświadczoną i przede wszystkim bardzo pracowitą. W mijającym roku była dla władz ZFAP wielkim wsparciem przy pracach nad regulaminem rozgrywek, finałem PFL1, a do tego pełniła również funkcję członka komisji dyscyplinarnej. Jestem pewien, że jej osoba będzie odczuwalnym dla wszystkich wzmocnieniem składu zarządu ZFAP” – Dawid Biały, Prezes Związku Futbolu Amerykańskiego w Polsce.

Do najważniejszych zadań Olgi należeć będzie koordynacja opracowania oraz rejestracji wniosków o dotacje ministerialne oraz wsparcie pozostałych członków zarządu w codziennym funkcjonowaniu i organizacji rozgrywek Polskiej Futbol Ligi.

Szkolenie trenerskie połączone z procesem certyfikacji, za którego przygotowanie odpowiedzialny był Bartosz Zbroja odbędzie się 27 listopada. Szczegółowe informacje zostaną zaprezentowane klubom przy okazji sobotniego Walnego Zebrania Członków ZFAP.

Fot. Jacek Stańczak