Transmisja z Polish Bowl XVII na kanale YouTube Ekipy!

W najbliższą sobotę, 23 lipca Dozbud Arena w podwarszawskich Ząbkach będzie gospodarzem Polish Bowl XVII, czyli finału najwyższej klasy rozgrywkowej Polskiej Futbol Ligi. W meczu, który wyłoni Mistrza Polski w futbolu amerykańskim zmierzą się Kraków Kings oraz Lowlanders Białystok. Kickoff finału zaplanowany został na godzinę 16:00.

Transmisję z tego wydarzenia będzie mogli zobaczyć całkowicie za darmo na kanale YouTube Ekipy – https://www.youtube.com/c/EKIPAYT

„Transmisja Polish Bowl na kanale Ekipy to fantastyczna możliwość pokazania naszego sportu nowemu pokoleniu. Kolejny krok w celu popularyzacji futbolu i zachęcaniu młodych ludzi do uprawiania tej dyscypliny. Po raz kolejny chciałbym podziękować Ekipie za zaufanie i stworzenie warunków do rozwoju futbolu amerykańskiego w Krakowie i całej Polsce.” – Marek Gil, Prezes Kraków Kings.

Mecz poprzedzi półgodzinne studio, w którym nasze grono ekspertów dołoży wszelkich starań, by wytłumaczyć wszystkie zasady tym, którzy będą oglądać mecz futbolu amerykańskiego po raz pierwszy.

„Polish Bowl to Polski odpowiednik amerykańskiego Super Bowl, wielki finał wieńczący sezon futbolowy i wyłaniający nowego Mistrza. Co roku możliwie najbardziej kreatywnie wykorzystujemy to wydarzenie, aby dotrzeć do nowych fanów futbolu amerykańskiego. Ubiegłoroczny Polish Bowl XVI transmitowany był w Kanale Sportowym. Tym razem z wielką przyjemnością informuję o nawiązaniu współpracy z Ekipą. Jestem przekonany, że relacja najważniejszego meczu sezonu za pośrednictwem jednego z największych kanałów na Polskim Youtubie będzie doskonałą promocją futbolu amerykańskiego w Polsce” – Dawid Biały, Prezes Związku Futbolu Amerykańskiego w Polsce

Bilety na finał: www.polishbowl.com