Flagówka

Futbol Flagowy

Mistrzostwa Polski w Futbolu Flagowym

Cztery turnieje eliminacyjne, z których najlepsze zespoły awansują do bezpośredniej walki o Mistrzostwo oraz sam turniej finałowy, który odbędzie się 30 września w Rybniku.

Turnieje eliminacyjne:

  • Wyszków – 3 września
  • Olsztyn – 9 września
  • Rzeszów – 16 września
  • Gorzów Wielkopolski – 24 września

Turniej finałowy

  • Rybnik – 30 września

Do Mistrzostw Polski w Futbolu Flagowym może zgłosić się każdy, kto zarejestruje swój zespół. Nie ma limitów ilościowych oraz związanych z przynależnością do zespołów Polskiej Futbol Ligi. Konieczne jest natomiast posiadanie aktualnych badań lekarskich, oraz terminowe dostarczenie wypełnionego formularza rejestracyjnego wraz z załącznikami. Wszystkie informacje znajdziecie w regulaminie, do którego odnośnik znajduje się poniżej.

Zespoły mogą składać się maksymalnie z 12 zawodników + trener. Priorytetem ZFAP jest maksymalizacja ilości drużyn, które rywalizować będą o Mistrzostwo Polski. Warto podkreślić jednak, że w przypadku wolnych miejsc na poszczególnych turniejach, drużyny będą miały możliwość wzięcia udziału w więcej niż jednej eliminacyjnej próbie.

Regulamin Mistrzostw Polski w Futbolu Flagowym znajduje się TUTAJ

Formularze rejestracyjne:
WYSZKÓW
OLSZTYN
RZESZÓW
GORZÓW WLKP.

Pytania oraz wątpliwości, prosimy kierować bezpośrednio na adres: damian.debinski@zwiazekfa.pl lub stanisław.hanzel@zwiazekfa.pl